KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13978002
nr 1397 8002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 90/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:49:34
14/5 13:02:20
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel